Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Люлин 8
550 €
1 075.71 лв.

(9.65 €, 18.87 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:06 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 6 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
7-ми от 7

Описание на имота:

3mo Амалтея отдава под наем обзаведен тристаен апартамент с квадратура от 57 кв.м. Жилището е разположено на седми етаж в седем етажна тухлена сграда с разрешение за ползване от 2010г. и се състои от, просторен хол с трапезария и кухненски бокс. От хола има преход към двете спални и баня с тоалетна. Апартаментът е ремонтиран, с ПВЦ дограма, ново ел. табло, масивна входна врата. Кухнята е с нови шкафове и ел уреди.

Подовата настилка в стаите, хола и кухненския бокс е ламиниран паркет, и теракота в банята, а стените са с латекс и фаянс. Изложението е Юг.

Входът е добре поддържан, с контрол на достъпа, работещ асансьор и ремонтиран покрив. В наемната цена са включени килер и паркомясто в двора на кооперацията.

Сградата се намира в непосредствена близост до спирки на няколко автобусни линии и на метри от станция на метрото. Магазини от големи търговски вериги, училища, детски градини, множество площадки за отдих и спорт,

Без домашни любимци!

Оферта 1434
За контакт:
0889984448
Агенция:
3-МО ОФИС АМАЛТЕЯ
0889 984 448
3-МО ОФИС АМАЛТЕЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
amaltea.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ж.к. Люлин 8, ул. Годеч 3, магазин 3
http://www.3mo.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Люлин 8
Обява: 2d177669397646337

550 €
1 075.71 лв.
(9.65 €, 18.87 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Люлин 8

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност